Designshop

3F Turizm Seyahat

Fuar ve sergilerde, ürünlerin kısa zamanda en geniş hedef kitleye ulaşmasındaki başarı, sergileme yöntemleri ile doğrudan ilintilidir. 

Hedef pazarlara girme ya da pazar oluşturmada tanıtım faaliyetleri ne kadar önemliyse, beğeniyi yakalama ve korumada da kuruluşların imaj ve tarzına uygun tasarımla sunum gerçekleştirmek o kadar önemlidir. 

Sergilemede mimari tasarım ve malzemenin önemini bilen Forum Designshop, modüler ve özgün standların aksesuvarlarıyla birlikte projelendirilmesi, kiralanması ve satışını gerçekleştirmektedir.

Forum Designshop, sekiz yıllık deneyimi ve kendini sürekli yenileyen ekibiyle, ürün hizmetlerinizi, özgün tasarım ve aksesuvarlarla hedef kitlenize sunmanızı sağlamaktadır. 

Ürün-hizmetlerin en iyi şekilde sergilenmesi için gerekli olan aksesuvar malzemelerindeki yenilikleri yakından izleyen Forum Designshop, elinde bulunan 5.000 m² Alman Alusett konstrüksiyon sistemi ve yerli/ithal aksesuvar malzemelerini, bilgisayar çizimiyle size özgün tasarımlara dönüştüren proje ve uygulama ekibiyle hizmetinizdedir.

Resmi büyük olarak görebilmek için tıklayınız Resmi büyük olarak görebilmek için tıklayınız Resmi büyük olarak görebilmek için tıklayınız Resmi büyük olarak görebilmek için tıklayınız Resmi büyük olarak görebilmek için tıklayınız Resmi büyük olarak görebilmek için tıklayınız Resmi büyük olarak görebilmek için tıklayınız Resmi büyük olarak görebilmek için tıklayınız Resmi büyük olarak görebilmek için tıklayınız Resmi büyük olarak görebilmek için tıklayınız Resmi büyük olarak görebilmek için tıklayınız Resmi büyük olarak görebilmek için tıklayınız Resmi büyük olarak görebilmek için tıklayınız