Designshop

3F Turizm Seyahat
 
Hangi fuarı gezmek istersiniz? 


Forum A.Ş.'nin yan kuruluşu 3F Turizm Seyahat Ltd. Şti., 2001 yılı iş gezilerini nisan ayı itibariyle başlatıyor. Acenta Müdürü Hursat Yücel, fuarlara düzenlenen iş gezilerine katılarak önemli bağlantıların kurulduğunu ve bunun maliyetinin oldukça düşük olduğunu belirterek, işadamlarını Çin ve Almanya'da gerçekleştirilecek iki önemli fuarı gezmeye çağırdı. 

Çin'in Guangzhou şehrinde yılda iki kez düzenlenen Çin İhraç Ürünleri Fuarı'nın ilkinin 18-26 Nisan 2001 tarihlerinde yapılacağını bildiren Yücel, "İşadamlarımız 18-24 Nisan tarihlerinde fuar ziyaret edilecek, gezinin son iki günü Pekin'e geçilecek. Pekin'deki programda Türk Büyükelçiliği'nde toplantı da yer alıyor" dedi. 

Geziye katılım ücreti ise şöyle: Çift kişilik odada kişi başı 2080 dolar, tek kişilik oda 2435 dolar. 

Hursat Yücel, Almanya'nın Nürnberg kentinde düzenlenen "Resale-7. Uluslararası Kullanılmış Makineler ve Tesisler Fuarı"nın ise 30 Nisan-2 Mayıs tarihleri arasında açık kalacağını söyledi. Fuarla ilgili bilgi veren Yücel, şöyle devam etti: 

"Resale, pahalı yeni makineler yerine fiyatı uygun alternatifler arayan kuruluşlar için dünya çapındaki en önemli pazardır. Fuarda ahşap işleme makinelerinden tekstil makinelerine, tarım aletlerinden gıda makinelerine kadar 150 binin üzerinde makine sunuluyor. Fuar geçen yıl 119 ülkeden 9 bin 968 kişi tarafından gezilmiştir." 

Geziye katılım ücreti ise şöyle: Çift kişilik odada kişi başı 875 dolar, tek kişilik oda 980 dolar. İş gezileri için 3F Turizm'in 419 80 45 numaralı telefonundan Burcu Balkanlı'yla bağlantıya geçilmesi gerekiyor. 

Tatiller için sınırsız seçenek 
3F Turizm Ltd. Şti., yaklaşan sömestr ve Kurban Bayramı tatili için de farklı alternatifler sunuyor. Sömestr tatili için düzenlenen Uzakdoğu turu 28 Ocak-5 Şubat tarihleri arasında yapılacak ve Bangkok-Pattaya-Singapur'u kapsıyor. Şubat ayında Uzakdoğu yerine Fransa turu da tercih edilebilecek. Şirket, Kurban Bayramı'nda Yunanistan'a gezi düzenliyor.