Fuar Takvimi

6. Plast Expo Fas
6.Uluslar arası Plastik,Kauçuk,Kompozit ve Paketleme Fuarı
Kazablanka - Fas
19.Haziran.2015 - 22.Haziran.2015

 

Fas’ın en büyük plastik, kauçuk ve paketleme fuarı olan Plast Expo 2013’de  5. kez Fas, Kazablanka’da düzenlenecek. 32,3 milyonluk nüfusu ile Afrika’nın en en zengin sanayilerinden birisine sahip olan Fas, Afrika’nın en güçlü ve gelişen plastik, kauçuk ve paketleme sektörleri arasında önemli bir aktör olma özelliğini sürdürmektedir.

 

Fas ve Kuzey Afrika’nın önde gelen Plast Expo – 5. Uluslararası Plastik, Kauçuk, Kompozit ve Paketleme Fuarı Kazablanka Uluslararası Fuar Alanı’nda 19–22 Haziran 2013’de düzenlenecek.

 

İki yılda bir yapılan Plast Expo, Afrika’nın Avrupa-Akdeniz’e açılan en önemli ticari kapısı olarak büyük önem taşımaktadır. 2011’de düzenlenen 4. organizasyonuna dünya çapında 17 ülkeden katılımcı ile 2,881 ticari ziyaretçi katılım sağlamıştır.

 

Yabancı katılım à Avusturya, Brezilya, Çin, Mısır, Fransa, Almanya, Hindistan, İtalya, Fas, Portekiz, Güney Kore, İspanya, İsviçre, Pakistan, Tayvan, Türkiye ve BAE.

 

Organizatörler 2013’de düzenlenecek olan Plast Expo’yu, Mağreb ve Afrika’nın diğer Fransızca konuşan ülkelerindeki karar alıcılara direk ulaşabilmek ve fuara dahil edebilmek adına çok daha fazla önem vererek bölgede tam anlamıyla profesyonel bir platform haline getirmektedirler.

 

Geniş bir doğrudan pazarlama kampanyası ile fuara üst düzey ticari ziyaretçi katılımı için çalışmalar başlatıldı!

 

Plast Expo 2013’e katılanlar iş bağlantılarını genişletme, yeni teknolojileri ve hizmetleri tanıma, daha geniş bir müşteri portföyü oluşturma, yeni iş bağlantıları oluşturma ve mevcut müşteri ilişkilerini geliştirme fırsatı yakalayacaklar.

 

Avrupa, Kuzey Afrika ve Ortadoğu pazarları arasında ticari bir köprü oluşturacak Plast Expo – 5. Uluslararası Plastik, Kauçuk, Kompozit ve Paketleme Fuarı’nda yerinizi hemen ayırın!

 

Sergilenecek Ürünler:

Hammadde, kimyasallar

Plastik ambalaj makine ve teknolojileri, ekipman ve hizmetleri

Önişleme ve geri dönüşüm için makine ve ekipmanlar

Dekorasyon, rötuş, baskı ve işaretleme için işleme sonrası makineler

Kaynak makineleri
Kalıp ve boyalar
Yardımcı ekipmanlar
Ölçüm, kontrol ve test cihazları
Parçalar ve bileşenler
Yarı mamul ürünler, teknik parça ve güçlendirilmiş plastik
Plastik bitmiş ürünler
Hizmetler