Fuar Takvimi

İRAN Beyaz Eşya
14. Uluslararası Ev Gereçleri , Beyaz Eşya ve Yan Sanayi Fuarı
Tahran - İran
05.Ocak.2015 - 08.Ocak.2015

 

 

İRAN 14.ULUSLARARASI EV GEREÇLERİ,BEYAZ EŞYA VE YAN SANAYİ FUARI

 

                               05–08 Ocak 2015

                                        TAHRAN/İRAN

 

İran Bölgede nüfus yoğunluğu ve yüzölçümü açısından en büyük ülkelerden biridir. Genç nüfusun çokluğu da göz önünde bulundurularak sektördeki potansiyelin ne denli önemli olduğu görülebilir. Genç nüfusun modern dünyaya bakışı modern ve rahat yaşam şartlarına kavuşma düşünceleri ile evlerde kullanılan ürünlerin kaliteleri ve çeşitlilikleri önem kazanmıştır. Günümüzde Beyaz eşyalar lüks olmaktan çıkıp her evde bulunması gereken zorunlu ürünler grubunda yer almaktadır. Bu durum ev gereçleri ve beyaz eşya sektöründeki talebi hızla artırmaktadır.

.Türk ürünleri İran pazarında hem fiyat hem sağlamlık hem de güvenilir olması nedeniyle ayrı bir önem kazanmıştır.

 

İran’daki ev gereçleri endüstrisi üretim çizgisine limitli bir bütçe ve minimum yatırımla başlayıp maksimum sonuçları almak isteyen yatırımcılara çekici gelmektedir.

 

 

Fuar 09.00 – 16.00 saatleri arasında saatlerinde ziyarete açık kalmaktadır. 

 

Fuarda Sergilenecek Ürünler:

 

Elektrikli Beyaz Eşya:

Buzdolabı, TV, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu, süpürge, fırın, mikrodalga fırınlar, aspiratör, elektrikli küçük ev aletleri, şofben, elektrikli termosifon, klima ve beyaz eşya yan sanayi ve yedek parça.

 

Zücaciye:

Cam ürünler, çelik mutfak eşyaları, porselen ve seramik ürünler, emaye ürünler, elektrikli ev gereçleri, yapışmaz kaplama mutfak eşyaları, gümüş kaplama hediyelik çeşitleri, dekoratif mamuller.

 

Fuar Katılım ücreti:

StantDâhil m² ücreti:245 EURO

Stant Hariç m² ücreti: 235 EURO

Toplam tutar üzerine %6 vergi ilave edilecektir.

 

 

 

 

 

 

 

Fuar Katılımına Dahil Hizmetler:

 

Stant konstrüksiyonu, halı, 1 masa, 2 sandalye, Stand aydınlatması, elektrik prizi, stantların alınlık yazısı, Uluslararası katılımcılar kataloglarında firmanın bilgilerine yer verilmesi, genel temizlik ve güvenlik hizmetleri.

Bireysel Destekİçin Katılımcı Firmanın Fuar Tarihinden Bir Ay Öncesine Kadar Bağlı Bulunduğu İhracatçı Birliğine Müracaat Etmesi Gerekmektedir.

 

Forum Fuarcılık ve Geliştirme AŞ.Fuarın ana organizatörü The Association of the Industries of Household Appliances of Iran (İran ev eşyası üreticileri derneği) nin Türkiye resmi temsilcisidir.

 

Daha detaylı bilgiye:

 

0 (312) 446 08 22

numaralı telefonlar ve [email protected] e-mail adresinden ulaşabilirsiniz.