Hızlı Erişim

 
select
 

Fuarlar

Firmalarımız

Arama

Mail Listesi
E-Posta

Sudan Dosyası - Pusula

  • ANKARA

    ANKARA
  • ISTANBUL

  • IZMIR

  • ANTALYA

  • MERSIN

  • GAZIANTEP

  • ADANA

  • TRABZON

    

T.C.M.B

Efektif Alış
(YTL)
Efektif Satış
(YTL)
 
USD 1.1564 1.162
EUR 1.8055 1.8142
31.07.2008

Plastik sanayisi İran’da…

2005 yılında dünyanın 16. büyük ekonomisi olması beklenen ve Türk firmalarının önemli adımlar atmaya başladığı İran’da gerçekleştirilecek olan 6. Uluslararası Plastik, Kauçuk ve Teknolojileri Fuarı, yeni ihracat fırsatları sunuyor. Fuar, 11-14 Kasım 2008 tarihleri arasında İran’ın başkenti Tahran’da düzenleniyor.

Detay»


Sudan’da Türk Ticaret Merkezi açılıyor…

Sudan’ın başkenti Hartum’da Türk Ticaret Merkezi açılması yolunda ilk adımlar atıldı. 2003 yılından beri Forum Fuarcılık ve Geliştirme A.Ş. tarafından Sudan’da düzenlenen fuarlarla gelişen Türkiye-Sudan ilişkileri, Sudan’da açılacak Ticaret Merkezi ile daha da güçleniyor.

Detay»


MTSO Başkanı Kadri Şaman yaşamını yitirdi
Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Kadri Şaman geçirdiği beyin kanaması sonucu 12.06.2008 günü hayatını kaybetti. Mersin'in en eski sanayici ailelerinden Şaman Ailesi'nden olan ve kentin ekonomik yaşamının yanı sıra sosyal yaşamında da etkinliği ile tanınan Kadri Şaman, Türk sanayisine ve ticaretine... Detay»


Fuarın dördüncü gününde ziyaretçi sayısı 50.000'i aştı

III. Irak Uluslararası Fuarı’nın son gününde ziyaretçi sayısında tahminlere ulaşıldı. Fuar, 3500’ü aşkın Iraklı ve 35 ülkeden ziyaretçilerle birlikte 50.000’i aşkın kişi tarafından gezildi. Savaş sonrasında yeni oluşan bir piyasanın aktörlerinin, Irak’ta iş yapmaya hazırlanan iş adamlarını tanımaları için büyük fırsatlar yaratan bir platform olmasıyla diğer uluslararası fuarlardan farklı bir yapıya sahip olan Irak Uluslararası Fuarı, bu yıl da amacına ulaştı.

Detay»


Konukoğlu: “Fuar başarılı oldu”
Gaziantep Sanayi Odası Meclis Başkanı ve Sanko Holding Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, fuarın son günü tüm standları gezerek firma temsilcileriyle görüştü. Fuarda yer alan Sanko standında Iraklı işadamlarıyla da bir araya gelen Konukoğlu, fuardan katılımcıların memnun olduğunu belirterek, “Herkes memnun. Satış yapanlar çok. Fuar başarılı oldu. Geçtiğimiz yıl da iyi bir fuardı, ancak bu yıl yurtdışından çok fazla katılım oldu” diye konuştu. Firmaların fuarda, ürünlerini sergileme, tanıtma imkanı bulduklarını söyleyen Konukoğlu, şunları söyledi: Detay»