Hızlı Erişim

select


Firmalarımız


Türk firmaları için Bağdat fuarları fırsatı

Bağdat, 2012 yılında farklı sektörlerde düzenlenecek yeni fuarlarla, uluslararası ihracatçı ve yatırımcılar için kıyasıya rekabetin yaşanacağı önemli ticari merkezlerden biri haline gelecek. Forum Fuarcılık ve Geliştirme A.Ş. ve Irak Ticaret Bakanlığı Fuarlar İdaresi Genel Müdürlüğü’nün ortaklığı ile 7 farklı sektörde de 7 fuar düzenliyor. Forum Fuarcılık ayrıca Necef’de Genel Ticaret ve Sanayi Ürünleri Fuarı organize edecek.Detay»


İran Beyaz Eşya Fuarı

Beyaz eşyada“dünya markaları” İran’da…

İran 11. Uluslararası Ev Gereçleri ve Beyaz Eşya Fuarı 15 Kasım’da başlıyor. Tahran’da 300’e yakın firmayı buluşturan fuarda, Türkiye’nin yanı sıra 10 ülkenin beyaz eşyadaki son teknoloji ürünleri sergilenecek.

Detay»


Bağdat Uluslararası Fuarı

Bağdat 38. Uluslararası Fuarı sona erdi…

Irak’ın başkenti Bağdat’ta 1-10 Kasım 2011 tarihleri arasında 38.'si gerçekleşen “Bağdat Uluslararası Genel Ticaret ve Sanayi Ürünleri Fuarı” sona erdi.

Detay»


İller Kültür ve Turizm Fuarı

Ankara 3. İller Kültür ve Turizm Fuarı tamamlandı…

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Vilayetler Hizmet Birliği Başkanlığı, TÜRSAB ve Forum Fuarcılık tarafından düzenlenen ''Ankara 3. İller Kültür ve Turizm Fuarı'' sona erdi...

Anfa Altınpark Fuar Merkezi’nde 21-26 Ekim 2001 tarihleri arasında düzenlenen “Ankara 3. İller Kültür ve Turizm Fuarı” Ankaralıların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Detay»


TAHRAN 11. ULUSLARARASI SANAYİ ÜRÜNLERİ FUARI TAHRAN 11. ULUSLARARASI SANAYİ ÜRÜNLERİ FUARI

İran; yabancı yatırımlar için ülkede elverişli bir yatırım ortamı yaratmak suretiyle önemli miktarda yabancı yatırımı ülkeye çekmiştir. Bu çerçevede yabancı yatırımlar için sınırlamalar ve ithalat vergileri azaltılmış, serbest ticaret bölgeleri yaratılmıştır.

İran’ın en büyük ihraç kalemi petrol ve petrol ürünleridir. Bununla birlikte sınırlı düzeyde de olsa petrol dışı ihracat söz konusudur. 2009 Haziran ayında en fazla ihracat yapılan ülke Almanya olmuştur.

Detay»