Hızlı Erişim

select


Firmalarımız


Ankara 16. Sanat ve El Sanatları, Hediyelik Fuarı açılıyor…

Ankara 16. Sanat ve El Sanatları, Hediyelik Fuarı açılıyor…

Dünyanın dört bir yanından farklı geleneklere ait hediyelik eşya ve el sanatı ürünleri, 09-18 Aralık 2011 tarihleri arasında bir kez daha Ankaralılarla buluşuyor. Atatürk Kültür Merkezi’nde bu yıl 16.’sı düzenlenecek olan Ankara 16. Sanat ve El Sanatları, Hediyelik Fuarı’na, 20 ülkeden 200’e yakın katılımcı yer alıyor.


Detay»


Türk firmaları için Bağdat fuarları fırsatı

Bağdat, 2012 yılında farklı sektörlerde düzenlenecek yeni fuarlarla, uluslararası ihracatçı ve yatırımcılar için kıyasıya rekabetin yaşanacağı önemli ticari merkezlerden biri haline gelecek. Forum Fuarcılık ve Geliştirme A.Ş. ve Irak Ticaret Bakanlığı Fuarlar İdaresi Genel Müdürlüğü’nün ortaklığı ile 7 farklı sektörde de 7 fuar düzenliyor. Forum Fuarcılık ayrıca Necef’de Genel Ticaret ve Sanayi Ürünleri Fuarı organize edecek.Detay»


İran Beyaz Eşya Fuarı

Beyaz eşyada“dünya markaları” İran’da…

İran 11. Uluslararası Ev Gereçleri ve Beyaz Eşya Fuarı 15 Kasım’da başlıyor. Tahran’da 300’e yakın firmayı buluşturan fuarda, Türkiye’nin yanı sıra 10 ülkenin beyaz eşyadaki son teknoloji ürünleri sergilenecek.

Detay»


Bağdat Uluslararası Fuarı

Bağdat 38. Uluslararası Fuarı sona erdi…

Irak’ın başkenti Bağdat’ta 1-10 Kasım 2011 tarihleri arasında 38.'si gerçekleşen “Bağdat Uluslararası Genel Ticaret ve Sanayi Ürünleri Fuarı” sona erdi.

Detay»


İller Kültür ve Turizm Fuarı

Ankara 3. İller Kültür ve Turizm Fuarı tamamlandı…

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Vilayetler Hizmet Birliği Başkanlığı, TÜRSAB ve Forum Fuarcılık tarafından düzenlenen ''Ankara 3. İller Kültür ve Turizm Fuarı'' sona erdi...

Anfa Altınpark Fuar Merkezi’nde 21-26 Ekim 2001 tarihleri arasında düzenlenen “Ankara 3. İller Kültür ve Turizm Fuarı” Ankaralıların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Detay»