Fuarlarımız
 Forum Fuarcılık ve Geliştirme A.Ş., Dış Ticaret Müsteşarlığı tarafından verilen 24.4.1995 tarih ve 5 numaralı A Sınıfı Yurtdışı Fuar Düzenleme Yetki Belgesi'ne sahiptir.Forum Fuarcılık A.Ş.
Yurtdışı Fuar Organizatörleri Derneği Üyesidir. Irak Uluslararasi Fuari’na 8000 yabanci ...

III. Irak Uluslararasi Fuari koordinasyon toplantisi 5 Mayis 2008 tarihinde Gaziantep Sanayi Odasi’nda gerçeklestirildi. Forum Fuarcilik A.S. Yönetim Kurulu Baskani Bilgin Aygül, Gaziantep'te 22-25 Mayis 2008 tarihleri arasinda düzenlenecek olan 3. Uluslararasi Irak Fuari’na 8000’e yakin yabanci konuk beklediklerini belirterek, Gaziantep ve çevre illerdeki tüm otellerin fuar katilimcilari ve ziyaretçileri için kapatildigini ifade etti.

Haberin Devamı ...

 
 Bagdat’ta Uluslararasi Fuari’na basin yo...

Irakli isadamlari, Gaziantep’te düzenlenecek Irak Uluslararasi Fuari’na, Irak’ta düzenlenen bir basin toplantisiyla davet edildi. Forum Fuarcilik A.S. ve Irak Ticaret Bakanligi Fuarlar Idaresi Genel Müdürlügü ile yapilan ortak basin toplantisinda, organizasyon hakkinda bilgi verildi.

Haberin Devamı ...

 
 Furniture Show’a ziyaretçi akini...

Buildex Furniture-Uluslararasi Mobilya Iç Dekorasyon, Aydinlatma ve Ev Tekstili Fuari 26 Nisan’da Suriye’nin baskenti Sam’da kapilarini ziyaretçilerine açti. Türk mobilyacilarina Suriye pazarina girme firsati sunan fuari, Suriye Ekonomi Bakan Yardimcisi Khalit Salluta açti. Devlet Bakani Kürsad Tüzmen‘in de ilk gününde ziyaret ettigi fuara bürokratlar ve basin mensuplari büyük ilgi gösterdi.

Haberin Devamı ...

 
 Çin’in en büyük fuarina en yüksek katili...

Çin, 28 Türk firmasini en büyük fuari olan 103. Çin Uluslararasi Ithal ve Ihraç Ürünleri Fuari-CANTON 2008’de agirliyor. Çin’in en büyük, dünyanin da ikinci büyük fuari olan CANTON Fuarlari geçen yila kadar sadece ihraç ürünleri fuari olarak düzenlenirken, ilk kez 2007 yilindan itibaren ithal ürünlerini de kapsamina alarak düzenlenmeye basladi. Fuar dün (15 Nisan 2008) Çin’in Guangzhou kentinde ziyarete açildi. Fuara en yüksek katilim Türkiye’den oldu.

Haberin Devamı ...

 
 Türk gidacilari yurtdisina çikiyor…......

Mersin 2. Gida Fuari kapsaminda, Mersin Taksim International Otel’de yabanci alim heyetleriyle dün (11 Nisan) gerçeklestirilen ikili görüsmeler için Türk firmalar umutlu. Sudan, Ukrayna, Suudi Arabistan, Iran ve Misir’dan gelen alim heyetleriyle görüsen Türk firmalarinin tamamina yakini görüsmelerden memnun ayrildi. Yakin bir tarihte yapilacak...

Haberin Devamı ...

 
Bütün Haberler>>
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Firmalarımız
 
 Merkez Bankası Kurları
Tutar
Sonuç
   
Efektif Kurlar
USD Alış 
Satış 
YTL
YTL
EUR Alış 
Satış 
YTL
YTL
 
 Hava Durumu
Ankara
İstanbul
İzmir
Devlet Meteoroloji Isleri Genel Müdürlügü
Devlet Meteoroloji Isleri Genel Müdürlügü
Devlet Meteoroloji Isleri Genel Müdürlügü
Antalya
Mersin
Antep
Devlet Meteoroloji Isleri Genel Müdürlügü
Devlet Meteoroloji Isleri Genel Müdürlügü
Devlet Meteoroloji Isleri Genel Müdürlügü
 
 
 

Copyright © 2001-2008  Forum Fuarcilik ve Gelistirme A.S.
76. Sok. No: 4 06460 A.Öveçler-Ankara/TÜRKİYE
Tel: +90 (312) 473 60 00 (pbx)
Faks: +90 (312) 473 60 10