3F'le Moldova ve Türkmenistan'a iş gezisi

 

Başarılı iş gezisi organizasyonlarına imza atan 3F Turizm Ltd. Şti., son olarak Moldova ve Türkmenistan'a iş gezisi düzenledi. Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen'in resmi ziyaretine eş zamanlı olarak düzenlenen Türkmenistan iş gezisine 150 iş adamı katıldı.

 

İş gezisi ve ticaret heyeti programlarının başarılı ismi 3F Turizm Seyahat Ltd. Şti., bu yıl da önemli organizasyonlara imza atıyor. 3F Turizm, Irak, Suriye, Sudan, Suudi Arabistan ve Mısır'a yılın ilk üç ayında yılın ilk üç ayında düzenlediği iş gezilerinden sonra önce Moldova'ya daha sonra da Türkmenistan'a iş gezisi düzenledi.

24-28 Nisan tarihleri arasında Moldova'ya gerçekleşen iş gezisine 30'a yakın iş adamı katıldı. Geziye katılan iş adamları Kişinev Dedeman Oteli'nde konakladı. İş gezisi seyahat programında Krikova ve Gagavuz bölgesine gerçekleştirilen turlar da yer aldı.

18-20 Mayıs tarihleri arasında da Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen ve beraberindeki heyetin yapacağı resmi ziyarete eş zamanlı olarak Türkmenistan'ın başkenti Aşkabat'a iş gezisi düzenlendi. Ege İhracatçı Birlikleri'nin koordinasyonunda gerçekleşen iş gezisine 150 iş adamı katıldı. Katılımcı işadamları, Bakan Tüzmen'in temasları sırasında Türkmen işadamları ile yuvarlak masa toplantıları gerçekleştirdi.