Otomotivciler İspanya'da

 

Avrupa'nın önde gelen fuarcılık şirketlerinden Fiera de Madrid'in (IFEMA) düzenlediği "motortec" Otomotiv Yan Sanayi, Ekipmanları ve Aksesuvarları Ticaret Fuarı 28 Mayıs-1 Haziran 2003 tarihleri arasında Madrid'de düzenleniyor.

 

Organizasyonunu İspanya'nın önde gelen fuarcılık şirketlerinden Fiera de Madrid'in (IFEMA) gerçekleştirdiği "motortec" İspanya 7. Uluslararası Otomotiv Yan Sanayi, Ekipmanları ve Aksesuvarları Ticaret Fuarı 28 Mayıs-1 Haziran 2003 tarihleri arasında Madrid'de düzenlenecek.

Otomotiv Yan Sanayi sektöründe 1992 yılından beri Automechanika Frankfurt-Almanya ve Equip-Auto Paris-Fransa fuarlarına Türkiye ulusal katılım organizasyonlarını gerçekleştiren Forum Fuarcılık ve Geliştirme A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Ateş Atalay, "Firmalarımıza yeni pazarların kapılarını açmaya çalışan şirketimiz, 2003 yılında motortec Fuarı'nın Türkiye ulusal katılım organizasyonunu gerçekleştirecek" diye konuştu.

Fuarın, İspanyol Taşıt Araçları Yan Sanayicileri ve Üreticileri Derneği SERNAUTO tarafından desteklendiğine dikkat çeken Atalay, son olarak 2001 yılında düzenlenen "motortec Fuarı"nın 100.000 m² brüt, 49.500 m² net alanda düzenlendiğini vurguladı. Atalay, "Fuara direkt veya temsilcilikleri aracılığıyla 1200'ü aşkın yabancı ve 3100'ü aşkın İspanyol firma katıldı. Fuarı, 3500'ü yabancı toplam 49.478 profesyonel ziyaretçi gezdi" dedi.

İki yılda bir düzenlenen "motortec Fuarı"nın 2003 yılında 7.'si düzenlenecek. motortec Fuarı" İspanya'nın en çağdaş fuar merkezi olan Parque Ferial Juan Carlos 1'de kurulacak.

Fuara yönelik bilgi [email protected] adresinden alınabilir.