En güzel hediyeyi siz seçin

 

Forum Fuarcılık ve Geliştirme A.Ş., sevdiklerinize en güzel hediyeyi seçmeniz için size fırsat veriyor. Antalya ve Ankara Hediyelik Eşya Fuarları'nda birbirinden güzel hediyelik eşyalar sizleri bekliyor.

 

 

Her zevke göre hediye

Üç yıldır Başkentlilerin yılbaşı öncesi akınına uğrayan Ankara Hediyelik Eşya Fuarı ise dördüncü kez Ankaralılarla buluşmaya hazırlanıyor. Geçen yıl Azerbaycan, Burkina Faso, Çin, Endonezya, Filipinler, Hindistan, İran, Kazakistan, Kenya, Kırgızistan, Mısır, Özbekistan, Pakistan, Rusya, Tanzanya, Tayland, Zambia ve Türkiye'den toplam 134 katılımcının yer aldığı fuarda 77 ayrı etkinlik de sergilenmişti.

21-30 Aralık tarihleri arasında Atatürk Kültür Merkezi'nde açık kalacak fuarda geçmiş yıllarda olduğu gibi Pakistan'dan Endonezya'ya, Kenya'dan Filipinler'e, Tayland'dan Mısır'a kadar uzanan çok sayıda yabancı katılımcı yer alacak. Birbirinden renkli çok sayıda etkinliğe de sahne olacak fuar, 11.00-21.00 saatleri arasında Ankaralıların ziyaretine açık olacak.

Ankara Hediyelik Eşya Fuarı'nın, Başkent'in en geniş katılımlı hediyelik eşya fuarı olduğunu dile getiren Dinçer, "Artık Ankaralılar, fuarımızı gezmeden hediye seçimi yapmıyorlar. Geçen yıl 500.000'e yakın ziyaretçi fuarımızı gezdi. Tıpkı Sanat ve El Sanatları Fuarı'nda olduğu gibi, bu fuarımızla da Ankaralılarda alışkanlık yapmak istiyoruz" diye konuştu. Dinçer, fuarda en küçük standın 6 m², m² ücretinin 80 ABD Doları + KDV olduğunu hatırlattı.

Ankara ve Antalya Hediyelik Eşya Fuarları'nda sergilenebilecek ürünler şöyle:

İşlenmiş maden ürünleri, ahşap ürünleri, deri ürünler, takı, bijuteri, kozmetik ürünler, minyatür, ebru, cilt işleri, ev dekorasyonu ürünleri, resim, fotoğraf, heykel, seramik, kitap, kaset ve CD, konfeksiyon, oyuncak, mobilya, çiçek, saat, gözlük, süs eşyaları, elektrikli ve elektronik eşyalar.


Yeni yıl coşkusunu artıran hediyelik eşya fuarları, bu yıl da sevdiklerinizi mutlu etmenize aracı olacak. Forum Fuarcılık ve Geliştirme A.Ş.,'nin önce Antalya'da sonra Ankara'da düzenleyeceği hediyelik eşya fuarlarında birbirinden güzel hediyelik eşyalar sizleri bekliyor.

Antalya'da bu yıl 2.'si düzenlenecek olan Antalya Hediyelik Eşya Fuarı 4-15 Aralık 2002 tarihleri arasında Cam Piramit Sabancı Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleşiyor. Geçen yıl Antalyalılardan büyük ilgi gören Antalya Hediyelik Eşya Fuarı'nda Azerbaycan, Endonezya, Fas, Filipinler, Güney Afrika, Hindistan, İran, Kazakistan, Kenya, Kırgızistan, Özbekistan, Pakistan, Rusya, Tayland, Tanzanya, Türkiye ve Zambia'dan toplam 64 katılımcı yer almıştı. Geçen yıl 300 bine yakın Antalyalının gezdiği fuar, ürünlerin çeşitliliği ile de beğeni toplamıştı.

Forum Fuarcılık ve Geliştirme A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Dr. Meral Dinçer, fuarın bu yıl da benzer bir ilgiyle karşılanacağını belirterek, "Geçen yıl ilkini düzenlediğimiz fuar, Antalyalılardan büyük ilgi gördü. Bu yıl da özellikle Ramazan Bayramı'nın fuarımızla aynı tarihlere denk düşmesi nedeniyle benzer bir ilgi ile karşılanacağına inanıyoruz. Antalyalılar bu yıl bayram hediyelerini Antalya Hediyelik Eşya Fuarı'ndan alacaklar. Antalyalılar fuarımızda, sanat ürünlerinden tekstile, bijuteriden kozmetiğe, halıdan kilime, oyuncaktan çantaya kadar uzanan geniş bir yelpaze içinde aradıkları hediyelere ulaşabilecekler" diye konuştu.

Antalya 2. Hediyelik Eşya Fuarı 12.00-22.00 saatleri arasında açık kalacak. Fuara giriş ücretsiz olacak.

 

 


SAYFAYI YAZDIR